Ziņojums Nr. 2901

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ķekavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.05.24 19:05
GPS koordinātes: 24.11857, 56.86114
Apstiprināts: 2019.05.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Dažāda veida atkritumi savesti nomaļā vietā, Baložos. Pie ceļa labi redzams dīvāns ar sadzīves atkritumiem un bamperi, nedaudz uz priekšu gar ceļu krūmos mētājas vanna. Un vēl soļus 10 uz priekšu savesti būvgruži. Viss pie tā vecā asfalta.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri


Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Ķekas novada pašvaldībai.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore