Ziņojums Nr. 2897

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ķekavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.05.24 17:05
GPS koordinātes: 24.19318, 56.87547 +/- 6.432m
Apstiprināts: 2019.05.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

jauki būtu, ja kāds (droši vien pašvaldība) novāktu.. jauka vieta, kur piebraukt atpūsties, pamakšķerēt, bet miskaste gan visu skatu bojā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri


Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Ķekavas novada pašvaldībai.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore