Ziņojums Nr. 289

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Saulkrastu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.06.13 10:06
GPS koordinātes: 24.39622, 57.23419 +/- 6.432m
Apstiprināts: 2018.06.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Dīvāns un apkārt atkritumi. Tieši Saules ielas un Pļavas ielas krustojumā. Saulkrasti.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Jeļena Krjukova
Valsts vides dienesta
Vecākā lietvede
E – pasts :Jelena.krjukova@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Saulkrastu novada pašvaldībai
---------------------------
Jeļena Krjukova
Valsts vides dienesta
Vecākā lietvede
E – pasts :jelena.krjukova@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00