Ziņojums Nr. 2882

Papildu informācija

Statuss noraidīts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2019.05.22 15:05
GPS koordinātes: 24.05451, 56.9475 +/- 4.9m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.05.23
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kūdras iela 7 ielas daļā vairākas stundas divas vārnas cenšas pasargāt savu mazuli kas neprot lidot un atrodas zālē. Zemē. Uzbrūk garāmgājējiem kas pārāk tuvu iet. Īsti nofochet nevar jo mazulis ticis līdz krūmiem. Vārnas tam klāt nelaiž.

Apstiprinātāja komentāri

Ziņojums tiek atstāts bez izskatīšanas, jo norādītā informācija neattiecas uz vides aizsardzību.