Ziņojums Nr. 2871

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ventspils reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.05.21 09:05
GPS koordinātes: 22.51493, 57.23899 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2019.05.21
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.05.21
Atrisināts: 2019.05.21
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nepilnīgi attīrīti notekūdeņi no Talsu attīrīšanas iekārtām ietek Dzelzupītē un pēc tam Stendes upē. Stendes upe ir pamatīgi piesārņota gandrīz līdz Irbei.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Jūsu sniegtā informācija ir vairākkārt pārbaudīta. Tā ir patiesa. Ventspils RVP ir administratīvi sodījusi SIA “Talsu ūdens” par pieļauto piesārņojumu un sagatavojusi lēmumu par veicamajiem darbiem Dzelzupītes gultnes sanācijā. Lai tās veiktu, nepieciešami saskaņojumi gan ar upes īpašnieku - Zemkopības ministriju, gan Talsu novada pašvaldību, gan ar zemes īpašniekiem, kuru zemes atrodas pārtīrāmo upes posmu krastos.