Ziņojums Nr. 2865

Papildu informācija

Statuss noraidīts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2019.05.21 07:05
GPS koordinātes: 25.27317, 57.33199 +/- 25.0m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.05.21
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nez kas ir noticis!? Nav ne pazīmes no toksisko vielu klātbūtni gaisā, suns ne jūk prātā ,ka vakar, kad nezināja kur paslēpties no tvana gāzes. Ceru ka tā tagad būs vienmēr un smirdigu dūmu mākonis ne gāzīsies ielejā kā vakar, ko labi varēja redzēt no pilsētas. Vakar dūmi netika pacelti gaisa , bet mierīgi plūdu slēgtajā no visām pusēm ielejā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies par sniegto informāciju