Ziņojums Nr. 2864

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Kuldīgas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.05.21 06:05
GPS koordinātes: 21.8075, 57.06763 +/- 4.7m
Apstiprināts: 2019.05.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kad tiks uzstādīts atbilstošs un standartizēts konteiners?!
Kas atbild par šīm ceļazīmēm, jo nekādas video novērošanas te nav.... Un ja arī būtu, tad vienīgā derīgā funkcija būtu redzēt šo pāri plūstošo konteineru!
Un kuram kuru vajadzētu sodīt un saukt pie atbildības

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Kuldīgas novada pašvaldībai.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore