Ziņojums Nr. 2863

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2019.05.20 17:05
GPS koordinātes: 23.60117, 56.96671
Apstiprināts: 2019.05.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.06.27
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kāds no apkārtējo māju iedzīvotājiem ved savus atkritumus no dārza uz blakus esošo zemes gabalu! Nu jau kaudzes krietni pieaugušas! Gat braucot izskatāl ļoti nepievilcīgi!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Īpašniekam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.