Ziņojums Nr. 285

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2018.06.12 16:06
GPS koordinātes: 23.86186, 56.96504 +/- 4.0000m
Apstiprināts: 2018.06.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.06.22
Atrisināšanas ilgums: 9 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Miskaste mežā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Jeļena Krjukova
Valsts vides dienesta
Vecākā lietvede
E – pasts :Jelena.krjukova@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols īpašniekam.