Ziņojums Nr. 2840

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Talsu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.05.18 13:05
GPS koordinātes: 22.61526, 57.23027 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2019.05.20
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jau gadiem krājas atkritumi.Ir ziņots pašvaldības policijai.Neko nevarot pasākt,jo nevarot pierādît.Atkritumus veido mājas “Beltes” iedzīvotāji.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Talsu novada pašvaldībai.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore