Ziņojums Nr. 2834

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jelgavas pilsētas Dome
Pieteikuma datums: 2019.05.18 05:05
GPS koordinātes: 23.70071, 56.62728 +/- 3.216m
Apstiprināts: 2019.05.20
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

uz gājēju taciņas (no VMD biroja uz Viskaļu ielas pusi) gar betona sētu ir uzbērti sadzīves atkritumi. apjoms tāds, ka pats nevaru savākt.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Jelgavas pilsētas domei.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore