Ziņojums Nr. 2831

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2019.05.17 18:05
GPS koordinātes: 23.66726, 56.63862 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2019.05.20
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Meža ceļa strupceļā stāv pamests avarējis transporta līdzeklis Audi A4 bez numura zīmēm. Valsts policija ir informēta kopš otrdienas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Automašīna atrodas Latvijas valsts mežu teritorijā