Ziņojums Nr. 2830

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2019.05.17 17:05
GPS koordinātes: 23.82802, 56.96378 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2019.05.20
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.06.05
Atrisināšanas ilgums: 18 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkārtoti ziņoju par spontānām izgāztuvēm Palienas ielas malā - šeit un vēl 5-6 vietās ielas garumā Austrumu virzienā. Riepas ir arī otrā virzienā - pie Turaidas ielas. Ar apkaimes ļaudīm vācam mazos atkritumus, bet šos lielos saviem spēkiem nevaram savākt!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Atkritumi savākti