Ziņojums Nr. 2826

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rēzeknes reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.05.16 19:05
GPS koordinātes: 27.3396, 56.50958 +/- 12.0m
Apstiprināts: 2019.05.17
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.05.17
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ludzā A. Jurdža ielā, kur atrodas notekūdeņu sūkņu stacijas, tiek izgāstas taukvielas diezgan lielā daudzumā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Sūdzība apstiprinājās. Operatoram uzdots noteiktā termiņā teritoriju sakārtot.