Ziņojums Nr. 2825

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2019.05.16 17:05
GPS koordinātes: 24.25365, 56.8808 +/- 6.1268m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.05.16
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nebeidzami smird. Vai kads var kaut ko izdarit? Nav iespejas pat logus atvert.

Inspektora komentāri

Smakas emisijas avots ir SIA "Getliņi EKO" atkritumu poligons, kur notiek drenāžas rekšanas laikā. METEO +18 C, A vējš 3 m/s