Ziņojums Nr. 2813

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2019.05.15 17:05
GPS koordinātes: 24.24905, 56.96208 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2019.05.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkal aiz Gaiļezera slimnīcas mežā izgāzti atkritumi.

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei SIA “Rīgas meži”.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore