Ziņojums Nr. 2809

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2017.05.17 06:05
GPS koordinātes: 23.82847, 56.96468 +/- 5.0m
Apstiprināts: 2017.05.17
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.05.22
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

atkritumu kaudze Studentu un Zvejas ielas stūris, Dzintari

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Labdien!

Informēju, ka atkritumu kaudze Studentu ielas un Zvejas ielas krustojumā tiks savākta šīs nedēļas laikā.




Einārs Bučs
Jūrmalas pilsētas domes
Īpašuma pārvaldes
Pilsētsaimniecības un labiekārtošanas nodaļas
speciālists

---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00