Ziņojums Nr. 2806

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2017.05.16 15:05
GPS koordinātes: 24.06069, 56.92965 +/- 20.0m
Apstiprināts: 2017.05.17
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.05.18
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

atkal kā vakars tā tiek dedzināti bīstamie atkritumi viss smird pēc ķīmijas, degošas plastmasas. turpat Ventspils 26, Rīga izveidots atkritumu poligons. Nekas nav atrisināts.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Uzņēmumā veikta pārbaude, konstatēta neatļauta metālu dedzināšana. Uzņēmumam uzsākta lietvedība administratīvā pārkāpuma lietā. Doti norādījumi pārtraukt neatļautu dedzināšanu.

Anna Malahova
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00