Ziņojums Nr. 2800

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.05.15 07:05
GPS koordinātes: 24.12486, 56.91381
Apstiprināts: 2019.05.15
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jau vairākus gadus periodiski apkārtnē parādās kanalizācijas smaka. Un šī ir otrā reize, kad ievērojam, ka blakus māja veic pašdarbību laižot grāvi kkādu šķidrumu- aizdomas, ka tā ir kanalizācijas pārpalikumi. Grāvis ir smakojošs un aizaudzis zaļš. Šis ir viens no veidiem kā šī māja atbrīvojas no saimnieciskajiem atkritumiem. Bieži tiek dedzinātas un pa skursteni novadītas kodīgas, dūmojoši dūmi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas domei.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore