Ziņojums Nr. 280

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2018.06.10 20:06
GPS koordinātes: 24.24533, 56.99089 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2018.06.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Visā promenādes garumā atkritumu tvertnes ir pārbāztas, atkritumi izbiruši, atrodas uz zemes!
#TĀMĒSSTRĀDĀJAM

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Jeļena Krjukova
Valsts vides dienesta
Vecākā lietvede
E – pasts :Jelena.krjukova@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas pilsētas pašvaldībai
---------------------------
Jeļena Krjukova
Valsts vides dienesta
Vecākā lietvede
E – pasts :jelena.krjukova@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00