Ziņojums Nr. 2798

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Salaspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.05.14 15:05
GPS koordinātes: 24.28541, 56.87039 +/- 12.0m
Apstiprināts: 2017.05.15
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

ceļa vidū izmesti atkritumu maisi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Salaspils novada pašvaldība
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00