Ziņojums Nr. 2793

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Mārupes novada pašvaldības policija
Pieteikuma datums: 2017.05.14 12:05
GPS koordinātes: 24.06357, 56.87876 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2017.05.15
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.05.17
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

kāds iztukšojies :(

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Īpašums ir sakopts un atkritumu maisi ir savākti.
--------------------------------
Laura Liepkalne
Mārupes novada pašvaldības policija
inspektore-lietvede
Dežūrdaļa Tel. 67933470