Ziņojums Nr. 2791

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.05.14 10:05
GPS koordinātes: 24.11543, 56.90202 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2019.05.14
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atrodamies Ziepniekkalna meža apkaimē. To kas šeit atrodas ar rokām nav iespējams savākt. Neaptverami skati, piesārņojums visur apkārt meža teritorijai. Sākot no elektroiekārtām, riepām, sadzīves atkritumiem un citiem.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas domei.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore