Ziņojums Nr. 2786

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Babītes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.05.13 20:05
GPS koordinātes: 23.63171, 56.91185 +/- 12.000m
Apstiprināts: 2017.05.15
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien, šobrīd neatrodos pie šīs vietas/ šīm vietām, bet vēlos ziņot - Babītes novads, Salas pagasts, ja piebrauc no Ventspils šosejas puses pie Gātsupes ( tā savieno Babītes ezera daļu, kas ir lieguma zona ar Lielupi), tās krasts ir ārprātīgi piegružots no atpūtniekiem un makšķerniekiem - pilns ar pudelēm un maisiņiem. Nepieciešamības gadījumā varu uzrādīt vietu/tas. Uzskatu, ka nepieciešams ierīkot miskastes ar savākšanu vai ietobežot cilvēku piekļuvi šīm vietām.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Babītes novada pašvaldība
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00