Ziņojums Nr. 2777

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2017.05.12 15:05
GPS koordinātes: 23.67819, 56.96256
Apstiprināts: 2017.05.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.05.23
Atrisināšanas ilgums: 10 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien! Vienreiz jau sutiju netalu no shiis vietas. Vai shaada izciršana joprojām ir likumīga? Paldies, Jānis

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Informēju, ka kārkli nav nozāģēti, bet gan nosēdināti. Šīs darbības tika saskaņotas ar Jūrmalas pilsētas domes Mežsaimniecības nodaļu.



Ar cieņu,
Pēteris Cepurnieks
Jūrmalas pilsētas pašvaldības
Īpašumu pārvaldes
Mežsaimniecības nodaļas
eksperts mežsaimniecības jautājumos

---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00