Ziņojums Nr. 2771

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ventspils reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.05.12 06:05
GPS koordinātes: 21.59523, 57.33409 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2019.05.13
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.05.13
Atrisināts: 2019.05.13
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Zālēs divi nemarķēti murdi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Inspektori apsekoja norādīto vietu un izņēma 6 zivju murdus.