Ziņojums Nr. 2769

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Sējas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.05.09 12:05
GPS koordinātes: 24.45576, 57.29346
Apstiprināts: 2017.05.09
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

acīmredzot,jau vairākus gadus vietējie 'vasarnieki' meža malińā izgāž savus sadzīves atkritumus :(((

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Sējas novada pašvaldība
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00