Ziņojums Nr. 2767

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ventspils reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.05.11 17:05
GPS koordinātes: 23.09018, 56.934 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2019.05.13
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.05.13
Atrisināts: 2019.05.14
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Dzieciema ezerā šodien spiningojot aizķerti 3 tīkli.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Inspektori, apsekojot ezeru, tīklus nekonstatēja.
Norādītās koordinātes neatbilst ezera atrašanās vietai. Daudzas ezera piebraucamās daļas ir slēgtas un liegtas pieejai.
Tiks veikta atkārtota pārbaude.