Ziņojums Nr. 2766

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.05.08 06:05
GPS koordinātes: 24.08717, 56.69678 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2017.05.08
Pieņemts izvērtēšanai: 2017.05.08
Atrisināts: 2017.05.24
Atrisināšanas ilgums: 16 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

kooperatīvos atkritumus vairs neizved centralizēti, taču tie turpina krāties ceļu malā līdz maisi sadalās un viss izplatās tuvākajā apkārtnē.

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

2017.gada 11.maijā Olaines novada pašvaldības policijas darbinieki apsekoja Vides SOS ziņojuma – vēstulē Nr.2766 norādīto vietu – dks “Lazdas”, Jāņupe, Olaines pagasts, Olaines novads, koplietošanas teritoriju un sastādīja teritorijas apsekošanas aktu. Apsekošanas laikā tika konstatēts, ka SOS-ziņojumā norādīta vieta ir piesārņota ar sadzīves atkritumiem (maisiem, plastmasa pudelēm utt.). 2017.gada 18.maijā Olaines novada pašvaldības policijā tika iereģistrēts Vides SOS ziņojums-vēstule Nr. 2808, par to pašu piesārņoto vietu.
Veicot pārbaudi, administratīvās lietvedības ietvaros, tika brīdināts dks “Lazdas” priekšsēdētājs, kurš apsolīja sakopt teritoriju līdz 2017.gada 22.maijam.
2017.gada 22.maijā, atkārtoti apsekojot dks “Lazdas”, Jāņupe, Olaines pagasts, Olaines novads, teritoriju, tika konstatēts, ka dks “Lazdas” koplietošanas teritorija ir sakopta, līdz ar ko, administratīva lietvedība tika izbeigta.