Ziņojums Nr. 2763

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.05.11 11:05
GPS koordinātes: 24.0077, 56.79002 +/- 4.0006m
Apstiprināts: 2019.05.13
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.05.13
Atrisināts: 2019.05.22
Atrisināšanas ilgums: 11 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Miskastes maisi ceļa malā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

sakopts, apsekots 22.05.2019.