Ziņojums Nr. 2757

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.05.11 09:05
GPS koordinātes: 25.27317, 57.33199 +/- 23.0m
Apstiprināts: 2019.05.13
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.05.20
Atrisināts: 2019.05.20
Atrisināšanas ilgums: 9 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Lūdzu atsūtīt vides dienesta inspektoru kurš prot rakstit , novērtēt situāciju, sastādīt Aktu un paskaidrot kas šis ir par dīķi un kāpēc uz privātīpašuma lauksaimniecības platībām plust netīrie ūdeni. Valmieras reģionālā vides pārvaldes darbiniekus lūdzu nesūtīt, viņi nemak sastādīt Aktus.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

pieņemts zināšanai