Ziņojums Nr. 2748

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ķekavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.05.06 06:05
GPS koordinātes: 24.12526, 56.88173 +/- 2.3m
Apstiprināts: 2017.05.15
Pieņemts izvērtēšanai: 2017.05.15
Atrisināts: 2017.05.19
Atrisināšanas ilgums: 13 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Baložu mežā nozāģēts koks.

Apstiprinātāja komentāri

apsekots

Inspektora komentāri

Laba ziņa! Saņemta informācija, ka esošā teritorija tika apsekota.

---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00