Ziņojums Nr. 2725

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ogres novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.05.09 05:05
GPS koordinātes: 24.60853, 56.8241 +/- 4.9m
Apstiprināts: 2019.05.09
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.05.23
Atrisināšanas ilgums: 14 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pilns mežs ar pudelēm.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Norādīto atkritumu savākšana pašvaldības mežā ir uzdota SIA "Ogres namsaimnieks".