Ziņojums Nr. 272

Papildu informācija

Statuss izvērtēšanā
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2018.06.10 10:06
GPS koordinātes: 25.35935, 57.5615 +/- 8.0000m
Apstiprināts: 2018.06.11
Pieņemts izvērtēšanai: 2018.06.13
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

No Fille 2000 dūmeņiem nāk tumši melni dūmi un pa vējam plūst uz pilsētas (veikala DEPO)pusi. Dūmi ir ar smaku.

Apstiprinātāja komentāri

Labdien!
Jūsu ziņojums ir saņemts Valsts vides dienestā.
Paldies par modrību!

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts izskatīšanai Valmieras reģionālajai vides pārvaldei.