Ziņojums Nr. 2713

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Salaspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.05.08 07:05
GPS koordinātes: 24.30115, 56.88496 +/- 8.576m
Apstiprināts: 2019.05.08
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nelegāla atkritumu izgāztuve.Pagājušās Lielās talkas laikā bedre tika izvākta, bet šogad atkal ir pievesti jauni atkritumi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Salaspils novada pašvaldībai.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore