Ziņojums Nr. 2710

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Kocēnu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.05.01 12:05
GPS koordinātes: 25.28809, 57.5013 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2017.05.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nelegāla atkritumu izgāstuve pie Veczeltiņu mājām.

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Kocēnu novada pašvaldība
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00