Ziņojums Nr. 271

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ventspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.06.10 09:06
GPS koordinātes: 21.55322, 57.33657 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2018.07.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.07.02
Atrisināšanas ilgums: 22 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Cūkas!!!

Apstiprinātāja komentāri

Labdien! Apstiprinām, ka pašvaldības autoceļa aizsargjoslā, bet fiziskas personas nekustamajā īpašumā atrodas izbērti būvgruži un atkritumi. Fiziskām personām jau vairākas reizes nosūtītas vēstules, lai savestu savu īpašumu kārtībā.

Inspektora komentāri

Labdien! Apstiprinām, ka pašvaldības autoceļa aizsargjoslā, bet fiziskas personas nekustamajā īpašumā atrodas izbērti būvgruži un atkritumi. Fiziskām personām jau vairākas reizes nosūtītas vēstules, lai savestu savu īpašumu kārtībā.