Ziņojums Nr. 2706

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2019.05.07 08:05
GPS koordinātes: 23.87953, 56.97678 +/- 5.2518m
Apstiprināts: 2019.05.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien, saja foto ir tikai neliela dala gruzu kas seit pie upes atsta maksekrnieki. Miskastes te nav. Esmu pati tirijusi seit , bet pat pec pilniem maisiem ar gruziem, neizskatas, ka paliek tiraks. Seit ir viss-maisi, pudeles, insulina sprices, papirs. Gribetu verst Jurmalas domes uzmanibu.

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Jūrmalas pilsētas domei.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore