Ziņojums Nr. 2701

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.04.30 12:04
GPS koordinātes: 24.09823, 56.96174 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2017.05.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pirmo reizi ziņoju marta sākumā. 22. aprīlī notika "talka" un rezultāts ir šāds - no garāžām daļa atkritumu pārlikti blakus. Lokācija: Katrīnas dambis 31 bijušās ēkas pagalms.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas pilsētas pašvaldība
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00