Ziņojums Nr. 2699

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2019.05.06 14:05
GPS koordinātes: 23.65718, 56.94238
Apstiprināts: 2019.05.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.05.29
Atrisināšanas ilgums: 22 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

melnajā maisā stikla pudeles un sadzīves lietas, blakus izmesti lielāki atkritumi (šļaukas utl.)

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Teritorija sakopta