Ziņojums Nr. 2696

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Viļānu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.05.06 13:05
GPS koordinātes: 26.90724, 56.5112 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2019.05.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Meža ielokā, lauka malā izskatās, ka daudzu gadu garumā, ar kravām izmesti sadzīves un būvgruži.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Viļānu novada pašvaldībai.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore