Ziņojums Nr. 2686

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ventspils reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.05.06 10:05
GPS koordinātes: 23.13768, 57.28257 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2019.05.07
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.05.07
Atrisināts: 2019.05.09
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Zvejas rīks bez identifikatoriem un šķiet nelegāls Engures ezerā. Tuvojoties var pamanīt, ka tajā ir arī kàda zivs. Piebrist pagrūti, ūdens līdz celim, bet pamatīgi dubļi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Inspektori izņēma 2 murdus un zivis izlaida ezerā.