Ziņojums Nr. 2656

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2019.05.05 03:05
GPS koordinātes: 23.89792, 56.94712 +/- 48.0m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.05.05
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Grāvī neattīrīti kanalizācijas ūdeņi. Iespējams no Piņķu kanalizācijas attīrīšanas iekārtām.

Inspektora komentāri

Tika veikta pārbaude, noskaidrots, ka neattīrītu notekūdeņu noplūšana notiek no Pašvaldības uzņēmuma SIA "Babītes siltums" notekūdeņu attīrīšanas stacijas "Notekas". Tiek noskaidrots iespējamais neattīrīto notekūdeņu noplūšanas iemesls.