Ziņojums Nr. 263

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Mazsalacas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.06.09 11:06
GPS koordinātes: 25.05695, 57.86841
Apstiprināts: 2018.06.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pašvaldība Mazsalacas pilsētas teritorijā izveidojusi nelegālu izgāztuvi (vismaz 5 gadus atpakaļ).Pirms vairākiem gadiem tur arī tika aprakts lietots gumijas futbola laukuma segums no Daliņa stadiona. Šobrīd tur tiek vesti būvgruži (reģipsis, arī ŠĪFERIS, utt.), dedzinātas mēbeles, plastmasa utt. Uz iedzīvotāju aizrādījumiem neviens nereaģē.

Apstiprinātāja komentāri

Labdien!
Jūsu ziņojums saņemts Valsts vides dienestā.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Mazsalacas novad pašvaldībai.