Ziņojums Nr. 2619

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.05.01 10:05
GPS koordinātes: 24.09906, 56.91196 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2019.05.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atvests un nomests betona gabals uz kura tiek lietoti alkoholiskie dzerieni

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas domei.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore