Ziņojums Nr. 2583

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Zilupes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.04.29 09:04
GPS koordinātes: 28.10531, 56.41649 +/- 32.0m
Apstiprināts: 2019.04.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Dīvāni, atkritumi, alus pudeles. Laikam kādreiz bijis stāvlaukums, kurš tagad tiek piemēslots.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri


Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Zilupes novada pašvaldībai.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore