Ziņojums Nr. 2561

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2019.04.28 08:04
GPS koordinātes: 23.59956, 56.94931 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2019.04.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.05.02
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

šie atkritumi atrodas jau kādu laiku, nav no lielās talkas

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Atkritumi savākti