Ziņojums Nr. 2560

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2019.04.28 08:04
GPS koordinātes: 23.59969, 56.95003 +/- 2.0m
Apstiprināts: 2019.04.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.05.02
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

bieži kāds atved atkritumus šajā vietā

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Teritorija sakopta