Ziņojums Nr. 2556

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2019.04.28 07:04
GPS koordinātes: 23.59733, 56.95326
Apstiprināts: 2019.04.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.05.02
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kauguri

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Apsekojot teritoriju maisi netika atrasti