Ziņojums Nr. 2544

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.04.27 13:04
GPS koordinātes: 24.17774, 56.96308 +/- 11.792m
Apstiprināts: 2019.04.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Tikko nolūza, pilnīgā bezvējā, mēs ar bērnu tepat blakus.. Tas
ir jau trešais koks, kas nolūzis 1 gada laikā, kāpēc arboristi nestrādā un neizpilda savus pienākumus.. Asu Stiklu pilns, paši arī salasījām, skatīt bildē pie mājas.. kas bīstami maziem bērniem, mēslus savāca, vienu, citu, koka zaru nozāğēja. Citi koki nekopti, tai skaitā, ābeles ar sausiem zariem un šis lielais koks- papele.. Naudu par zemes nomu prasa bet pienākumus pārvaldnieki nepilda..

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri


Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas domei.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore